Poszukując stolarki okiennej szybko przekonasz się, że nie jest to takie proste. Rynek nasycony jest firmami, które tylko z pozoru oferują porównywalne produkty, dlatego zawsze warto przed zakupem poświęcić czas by uzyskać odpowiedzi na podstawowe pytania.

Nowoczesne produkty oferowane przez firmę "Mac-Dom" sprawiają, że Państwa gust i kreatywność nie są niczym ograniczone! Jesteśmy dealerem wiodących producentów profili okien oraz drzwi, którzy od lat oferują swoim klientom najwyższej jakości produkty. Specjalizujemy się w sprzedaży okien i drzwi z pvc, z drewna, z aluminium, parapetów, roletek, żaluzji, moskitier, nawiewników okiennych i wielu innych gustownych, a zarazem praktycznych rozwiązań.

Firma "Mac-Dom" oferuje także Państwu profesjonalny montaż oraz serwis, które w połączeniu ze sprzedawaną przez nas stolarką okienną i drzwiową zapewnią komfort, łatwość utrzymania w czystości i oczywiście niezawodność przez wiele lat.

Okna

Jesteśmy dealerem wiodących producentów okien, którzy od lat oferują swoim klientom nowoczesne oraz najwyższej jakości okna oraz akcesoria okienne.

Czytaj więcej

Drzwi

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi w szerokiej gamie kolorów, drzwi gotowych, jak również drzwi wykonywanych na indywidualne zamówienie Klienta.

Czytaj więcej

Parapety

Parapet ma zabezpieczyć ścianę przed działaniem wilgoci, ale jest też elementem dekoracyjnym. U nas mają Państwo możliwość wybrać bardzo zróżnicowane parapety.

Czytaj więcej

Komfort

Komfort i Wygoda to dział dedykowany Klientom ceniącym rozwiązania gustowne, praktyczne i estetyczne. Kupisz u nas nawiewnki, roletki, żaluzje, moskitiery.

Czytaj więcej

12 LAT DZIAŁALNOŚCI
5568 ZAMONTOWANYCH OKIEN
1024 WYPOSAŻONE DOMY
2 KRAJE EKSPORTOWE

Nasze usługi

 

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług powiązanych z ofertą produktów jaką dostarczamy naszym Klientom. Głównymi usługami jakie oferujemy jest montaż oraz serwis: stolarki okiennej, stolarki drzwiowej, montaż parapetów, montaż roletek, montaż żaluzji oraz montaż nawiewników okiennych.
Pozostały zakres usług oferowanych przez MAC-DOM obejmuje: demontaż starej stolarki, odbudowa szpalet, wszelkie prace murarskie potrzebne do montażu stolarki, powiększanie i zmniejszanie otworów.

 

Usługa serwisu       Usługa montażu


 

Program "Czyste powietrze"

 

W starszych domach jednorodzinnych obserwowanym często problemem jest nadmierna utrata ciepła wynikająca z nieodpowiedniej termoizolacji budynku. Niestety drastycznie obniża to efektywność ogrzewania. Ciepło ucieka również przez nieszczelne okna i drzwi oraz nieodpowiednią wentylację. Biorąc pod uwagę same okna, mogą one byś przyczyną utraty nawet 20% ciepła z domu jednorodzinnego. Takie straty w energii w znaczący sposób obciążają domowy budżet. W celu zapewnienia bardziej optymalnego wykorzystania energii cieplnej został uruchomiony rządowy program „Czyste powietrze”. Pozwala on między innymi na sfinansowanie wymiany okien w budynku.

 

Poznaj szczegóły